Koľko stojí poštovné a balné?

Cena za poštovné a balné je 3,99€. V prípade nákupu nad 80€ je poštovné a balné za polovicu.

 

Akou formou môžem zaplatiť?

Tovar je možne zaplatiť prepravcovi v hotovosti alebo kartou. V prípade, že si želáte zaplatiť tovar vopred bankovým prevodom kontaktujte nás, radí Vám vyhovieme. 

 

Zašlete mi tovar aj mimo Slovenskej republiky?

Tovar zasielame aj do Českej republiky. V prípade zaslania do Českej republiky je potrebné si zvoliť v spôsobe dopravy Doručenie do ČR. V prípade, že si želáte doručiť do inej krajiny, napíšte nám a po dohode a odsúhlasení nákladov na doručení Vám tovar zašleme. 

 

Ako dlho trvá dodanie?

Tovar doručujeme v priebehu 4-7 dní. Tovar sa snažíme doručiť vždy čo najskôr. Tovar skladom doručujeme do 24 hodín v prípade, že je objednávka vytvorená do 12:00 hod. 

 

Tovar mi nesedí. Čo teraz?

Tovar môžete vymeniť či vrátiť. Produkt (s pôvodným obalom a visačkami) a vyplneným formulárom na odstúpenia od zmluvy nám zašli spolu s kópiou faktúry na našu adresu. Len čo balík obdržíme, tovar Vám vymeníme, prípadne Vám vrátime sumu za tovar. 

 

Ako prebieha výmena/vrátenie?

V prípade vymení a vrátenia tovaru nás vopred informujte telefonicky alebo e-mailom. 

V prípade vymení Vám tak môžeme zaistiť rezerváciu tovaru. Následne po obdŕžaní tovaru od Vás Vám zašleme nový tovar. 

V prípade vrátenia Vám budú finančné prostriedky vrátené na Váš účet. Celý proces spracovania a vybavenia trvá maximálne 14 dní.

 

Čo ak chcem tovar reklamovať?

Presné podmienky reklamácie nájdete priamo tu: http://www.prestyl.sk/reklamacny-poriadok.html

 

Ako si vyberiem tú správnu veľkosť?

Väčšina našich výrobkov zodpovedá bežnému európskemu číslovaniu. Najistejšie je ale pozrieť si veľkostnú tabuľku, uvedenú v centimetroch, a porovnať si rozmery s oblečením, ktoré bežne nosíte. Tak si budete istá, že Vám produkt určite sadne. Bližšie informácie o výbere správnej veľkosti nájdete tu: http://www.prestyl.sk/ako-vybrat-spravnu-velkost.html

 

Aká je to univerzálna (UNI) veľkosť?

Modely zodpovedajúce UNI veľkosti sú vyrobené z pružných a elastických materiálov, sedia preto na viac konfekčných veľkostí. Rozmery v tabuľke sú merané pri "kľudovom" stave oblečenia. Pri výrobkoch, ktoré majú veľkosť UNI v popise uvádzame na aké veľkosti sedia.

 

Máte viac otázok?

Kontaktuje nás cez kontaktný formulár na stránke, emailom alebo priamo na telefónnom čísle.