Vždy máš právo na odstúpenie od svojej objednávky v lehote 14 dní bez udania dôvodu. Lehota na vrátenie tovaru sa počíta odo dňa dodania tovaru. Tovar je možne vymeniť iba úplne nový, nepoužitý a s visačkami.


Ak chceš niečo vrátiť, držte sa týchto krokov: 


1) O vrátení tovaru prípadne o výmenu tovaru nás informuj e-mailom. V prípade, že si želáš tovar vymeniť za iný, Ti tak tovar môžeme rezervovať. V prípade, že nás o výmenu vopred nepožiadaš e-mailom nemôžeme Ti garantovať, že tovar bude ešte o pár dní dostupný. 

2) Vyplň tlačivo: Odstúpenie od kúpnej zmluvy

3) Zabaľ tovar, ktorý chceš vrátiť, spoločne s kópiou faktúry a vyplneným formulárom. Upozorňujeme, že Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť vždy priložený k tovaru spolu s kópiou faktúry, ktorá Ti bola odoslaná spolu s tovarom. Nezabúdaj,  že faktúra je doklad o kúpe. V prípade vrátenia a reklamácie  je potrebné si ju uchovať. 

4) Následne nepoškodený tovar v pôvodnom obale spolu s neodstrihnutým štítkom zašli na našu korešpondenčnú adresu uvedenú nižšie. 

5) Tovar zasielaj iba doporučene (nie na dobierku). Poštovné za vrátenie tovaru si hradí kupujúci. Nové poštovné v prípade výmeny hradí zákazník.

6) Výmena tovaru trvá max. 14 dní odo dňa doručenia zásielky. Ak sa vyskytnú nejaké problémy, po obdŕžaní zásielky Ta budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. 

7) Určite si uschovaj faktúru (zasielaj nám iba jej kópiu) alebo si napíš číslo svojej objednávky pre prípad, že by si sa neskôr potrebovala na nás obrátiť.


TOVAR ZASIELAJTE NA ADRESU: 


VerMart s.r.o.

Krajné Čierno 26

09003 Ladomirová.